Phytobiologicals™ Royal Complex  

Phytobiologicals™ Royal Complex

36

Rekonštrukčná formula s biologicky aktívnymi rastlinnými extraktami a včeľou kašičkou. Pri poruchách imunity, Lymskej borelióze.

Viac detailov

Uvedený produkt momentálne nie je skladom. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre presnejšie termíny dodania.

39,60 € s DPH

33,00 € bez DPH

Obsahuje biologicky aktívne rastlinné extrakty a včeliu kašičku k dennej suplementácii.

Včelia kašička je špeciálnym produktom včiel na kŕmenie svojej kráľovnej. Je bohatá na proteíny, B-vitamíny a stopové prvky. Kokosový tuk je charakteristický vysokým obsahom mastných kyselín so stredným reťazcom. Sú ľahko stráviteľné a metabolizované priamo v pečeni, kde vzniká dostatok bioenergie.

Okrem toho sú prítomné aj rastlinné extrakty, ktoré sa produkujú v rastline za účelom ochrany pred baktériami, a inými nepriaznivými protirastlinnými škodcami a látkami. Tieto obsahujú luteolin z kvetov japonskej pagody (Sophora japonica). Strom vyžaduje veľa svetla a rastie na pôdach bohatých na nutrienty. Rozmarín je rastlina, ktorá je známa ako kulinárska pochutina, ktorá obsahuje veľa esenciálnych olejov,tanínov a horkých substancií. Morské riasy sú dobrým zdrojom organického jódu, veľmi dôležitým stopovým prvkom na podporu metabolizmu. Šišiak (Scutellaria z čeľade Lamiacae-Labiatae) je zaradený medzi rastlinné extrakty.

1 tableta obsahuje:

Materská kašička                                                        83,33 mg

Extrakt zo Šišiaka (Scutellaria baicalensis Georgi)        100 mg

Rozmarínový extrakt                                                   75 mg

Luteolín (z kvetov japonskej pagody)                            12,5 mg

Triglyceridy so stredným reťazcom mastných kyselín      133,3 mg                                                                    

(z kokosového tuku)  

Jód (z morských rias)                                                50,33ug

Vysvetlivky: mg = miligram

Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín, neobsahuje glutén, neobsahuje syntetické príchute ani farbivá. Nádoba je vyrobená z recyklovateľného materiálu.Kapsula je z hypromelózy, vhodná aj pre vegetariánov.

Prídavné látky: zahusťovadlá mikrokryštalická celulóza, emulgátory: stearan horečnatý, oxid kremičitý. Vegetariánska kapsula obsahuje hydroxypropylmetylcelulózu.

 

Špeciálne upozornenia: Výživový doplnok nie je určený k liečbe ľudských chorôb. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Uskladňovať pri izbovej teplote v suchu a mimo dosahu malých detí.

Doba minimálnej trvanlivosti – do dátumu uvedeného na dne obalu.

 

Doporučené dávkovanie podľa nemeckej etikety: 3x2 kapsuly.

Hmotnosť 118,8 g
Obsah 180 rastlinných kapsúl