O nás

Spoločnosť Benevita s.r.o. bola založená v roku 2007 MUDr. J.Kelovou s víziou plne súkromnej ambulancie, kde pacienti boli po dôkladnej konzultácii liečení holistickým prístupom. Cieľom snaženia bol zdravý vitálny človek so správnymi návykmi v stravovaní, pohybovej aktivite a liečení svojich potencionálnych problémov so zdravím hlavne vitamínmi, minerálmi, aminokyselinami (tzv. celulárna medicína). Išlo o to, dať “správne molekuly na správne miesto”.

Za pomoci Nadácie zdravia Dr. Matthiasa Ratha sa nám podarilo postupne získať možnosť poskytovať ním vytvorené synergické formuly vitamínov, minerálov, aminokyselín a niektorých prírodných látok na Slovensku aj v Českej Republike a od 1.1.2015 bol spustený ich voľný predaj prostredníctvom e-shopu www.benevita.sk, www.benevitashop.cz, ako aj v niektorých "bio" potravinových prevádzkach.

Spoločnosť sa od Januára 2017 venuje výlučne predaju a konzultáciám spojeným s Dr. Rath výživovými doplnkami. 

Akékoľvek otázky môžete adresovať na email janabacova@benevita.sk , alebo telefonicky na 00421 905 574 088.

Výťažok z predaja Dr.Rath výživových doplnkov ide do neziskovej organizácie Dr. Rath Health Foundation s cieľom podporiť a finacovať výskum vedecky podložených prírodných liečebných postupov a formúl, ako aj vzdelávanie ľudí v oblasti zdravia a kvalitného života pre všetkých. 

Pri zdravotných otázkach rôzneho charakteru sa možno naďalej vzdelávať aj na privátnej stránke Dr. J.Kelovej www.kelova.sk.