Diacor™

10

Rekonštrukčná formula ​​s vitamínmi, minerálmi, aminokyselinami a bioaktívnymi rastlinnými látkami pre prirodzenú podporu metabolizmu cukrov a pre ochranu buniek a funkciu nervového systému.

Viac detailov

43,90 € s DPH

36,58 € bez DPH

V spolupráci s Dr. Rath Research Institute sú v novom mikroživinovom komplexe Diacor™ zakomponované všetky najnovšie vedecké poznatky. V prísnom selekčnom procese bola synergia zložiek obohatená o bioaktívne rastlinné látky.

Nové zloženie Diacor™ teda okrem zmesi vitamínov a aminokyselín teraz obsahuje aj ďalšie minerály, ako je napr. zinok a mangán, ale aj rastlinné extrakty ako extrakt zo škorice, extrakt zo zeleného čaju a extrakt z hroznových jadierok. Najväčšia pozornosť je vždy venovaná tomu, aby bola kombinácia zložiek čo najčistejšia. Každá kapsula Diacor™ je vyrobená z rastlinnej celulózy a obsahuje iba aktívne zložky mikroživín.

Nie sú použité žiadne umelé prísady, umelé farbivá ani umelé príchute. Pri výbere jednotlivých bunkových mikroživín je vybraná látka, ktorú bunky nášho tela dokážu najrýchlejšie a najefektívnejšie využiť.

Diacor™ v kapsulách je najlepšia receptúra ​​na prirodzenú podporu metabolizmu cukrov a ochranu buniek.

Diacor™ je rekonštrukčná formula v programe bunkových mikroživín Dr. Ratha.

Zložky v Diacor™ podporujú bunkový metabolizmus mnohými spôsobmi súčasne, napr.:

  • s chrómom prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi
  • s vitamínom B6 prispieva k prirodzenému metabolizmu bielkovín a glykogénu
  • s biotínom, vitamínom C, vitamínmi skupiny B a horčíkom na podporu energetického metabolizmu
  • s vitamínmi skupiny B (napr. vitamín B1, B2, B3) na podporu normálnej funkcie nervovej sústavy, inozitol a cholín sú súčasťou lecitínu, nevyhnutného pre membránové transportné systémy, pre nervový systém.
  • s vitamínom E a vitamínom C, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom


Diacor™ obsahuje vybrané mikroživiny v synergickom zložení.

Táto rekonštrukčná formula ​​bola vyvinutá tak, aby sa spojila s radom základných komplexov.Dopĺňa spektrum živín o dôležité faktory pre prirodzenú podporu metabolizmu cukrov a ochranu buniek.

Odporúčaná dávka: Dospelí: 1 kapsula 3x denne počas jedla s dostatočným množstvom tekutiny (voda, džús, čaj).

Obsah: 90 kapsúl v balení

Presné zloženie a informácie viď produktový obal.

Hmotnosť 139,9 g
Obsah 90 tabliet