Anti Aging kombinácia
Vydajte sa na cestu omládnutia s Vitacor Plus a Phytobiologicals od Dr. Ratha.
Rekonštrukčná formula od Dr. Rath pre posilnenie imunitného systému, krvotvorby a metabolizmu železa.
Krv ako najdôležitejší transportný systém spája všetky súčasti nášho organizmu. Krv prúdi rozličnými oblasťami tela: transportuje živiny a kyslík pre telové bunky, tkanivá a orgány, a odvádza preč oxid uhličitý a iné odpadové látky metabolizmu. Krv ako súčasť imunitného systému pomáha nášmu telu bojovať s infekčnými patogénmi.
Krvné bunky majú len obmedzenú životnosť, musia sa preto neustále obnovovať. Tvorba krvi začína v kostnej dreni a prechádza procesmi bunkového delenia a dozrievania buniek (špecializácia buniek). Denne sa takto tvoria miliardy nových červených a bielych krviniek. Na tento účel naše telo potrebuje širokú škálu mikroživín. Obzvlášť dôležité sú vitamíny (napr. vitamíny skupiny B, kyselina listová (folát)) a niektoré minerály (napr. železo, vápnik). Podporujú zdravú tvorbu a funkciu krvi.
ImmunoCell™ zároveň podporuje metabolizmus železa. Železo je všestranný stopový prvok, ktorý sa podieľa na mnohých metabolických procesoch v tele. Okrem podpory tvorby novej krvi je dôležitý pre tvorbu hemoglobínu, červeného krvného farbiva potrebného na transport kyslíka a oxidu uhličitého. V kombinácii s ďalšími bunkovými živinami ImmunoCell™ umožňuje optimálne vstrebávanie a využitie železa.
ImmunoCell™ je rekonštrukčný mikroživinový komplex v programe bunkovej výživy Dr. Ratha.
Zložky ImmunoCell™ podporujú bunkový metabolizmus mnohými spôsobmi súčasne, napr.
s kyselinou listovou (folát) podporuje zdravú tvorbu krvi
s vitamínmi B6 a B12 a železom (vo forme fumaran železnatý) majú význam pri tvorbe červených krviniek.
so železom podporuje tvorbu hemoglobínu a normálny transport kyslíka v tele
s dôležitými faktormi, ktoré sa podieľajú na špecializácii buniek (vitamín A, vápnik) a delení buniek (vápnik, železo, horčík, vitamín B12, kyselina listová)
ImmunoCell™ je vhodný skombinovať buď so základnou formulou Vitacor Plus™, alebo s ImmunComplex Plus™.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 2 kapsuly 2x denne počas jedla s dostatočným množstvom tekutiny.
Obsah: 120 kapsúl v balení
Vydajte sa na cestu omládnutia s Vitacor Plus a Phytobiologicals od Dr. Ratha.
Rekonštrukčná formula s biologicky aktívnymi rastlinnými extraktami a materskou včeľou kašičkou.
Najmä pri poruchách imunity, lymskej borelióze, či iných infekčných zápalových ochoreniach.
Enercor ™ je rekonštrukčná formula v rámci Dr.Rath programu bunkovej medicíny, s vybranými živinami pre vitalitu, optimálne zdravie a bioenergiu buniek s vysokými energetickými nárokmi.
Novinka: Vylepšené zloženie! Synergická rekonštrukčná formula obsahujúca vitamíny, minerály a bioaktívne rastlinné látky na udržanie a funkciu kostí a tvrdého spojivového tkaniva.
Obsahuje horčík (magnézium) viazaný na kyselinu citrónovú, jablčnú a taurín, spolu s vitamínom D a vitamínom B6.
Rekonštrukčná formula obsahujúca sedem biologicky aktívne rastlinné extrakty.
Dr. Rath Vitamin D3 + K2 vegan obsahuje vitamín D3 (z lišajníkov) a vitamín K2 z Nattō (fermentovanej sóje) k dennej suplementácii.
Obsahuje kombináciu vitamínu C a esenciálnej aminokyseliny l-lyzín.
Rekonštrukčná formula pre podporu imunity a stabilného spojivového tkaniva.
LyCin Tab je doplnková forma suplementácie esenciálnej aminokyseliny l-lyzín a viatmínu C, v tabletách.
Váš každodenný doplnok stravy najnovšej generácie – Vitacor Plus™ v kapsulách.
Zásobte svoje bunky viac ako 30 vybranými mikroživinami na podporu fyzického a duševného výkonu a to v ich špecifickej synergickej kombinácii.
Vegánska alternatíva suplementácie esenciálnych omega-3 mastných kyselín EPA a DHA, priamo dostupných z rastlinného zdroja.
Rekonštrukčná formula od Dr. Rath pre posilnenie imunitného systému, krvotvorby a metabolizmu železa.