ImmunComplex Plus™

45

Rekonštrukčná formula obsahujúca živiny pre podporu imunitného systému a ochranu zdravia buniek.

Viac detailov

36,90 € s DPH

30,75 € bez DPH

Dobre fungujúci imunitný systém je základom pre zdravie a vitalitu človeka. Chráni nás pred škodlivými  cudzorodými látkami a je - ak ho správne podporujeme - cenným spoločníkom počas nášho života. Bunková /celulárna/ medicína vychádza z faktu, že telo môže byť zdravé, len ak sú zdravé všetky jeho bunky.

Imunitný systém tvoria orgány, tkanivá, bunky a molekuly, ktoré zabezpečujú ochranu organizmu voči antigénom a vytvárajú proti nim prirodzené bariéry. (Bunky imunitného systému cirkulujú v krvi a lymfealebo sa nachádzajú v organizovaných tkanivách a orgánoch.) 

Zdravá a vyvážená strava je základom dobre fungujúcej imunitnej odpovede. Dodáva telu mikroživiny, t.j. látky, ktoré podporujú početné metabolické reakcie pre zdravý imunitný systém.

Dr. Rath ImmunComplex Plus je rekonštrukčná formula ​​špeciálne vyvinutá vo výskumnom ústave Dr. Rath na podporu imunitného systému a ochrany imunitných buniek. Tento komplex bunkových mikroživín kombinuje kvalitné a čisté vitamíny a stopové prvky s vysokým podielom biologicky aktívnych rastlinných látok z ovocia a iných častí rastlín. V tomto komplexe sú obsiahnuté extrakty z bielej moruše, koreňa zázvoru, bobulí arónie, ovocia liči (dvojslivka čínska), višní (CherryPURE®) a hnedých morských rias.

 Dr. Rath ImmunComplex Plus je rekonštrukčný complex ​​z programu Dr Rath Cellular Nutri Program. Bunkové živiny obsiahnuté v tomto zložení prispievajú k rozsiahlej podpore imunitného systému a ochrane zdravia buniek.

 

Vďaka vitamínu B2, vitamínu C, vitamínu E, selénu a zinku chráni bunky pred oxidačným stresom.

S vitamínom B6, B12, vitamínom C, folátom (aktívna forma kyseliny listovej), selénom a zinkom podporuje zdravé fungovanie imunitného systému.

S vysokým obsahom biologicky aktívnych rastlinných látok z ovocia a rastlín bohatých na výživné látky.

 

Odporúčané dávkovanie Dr. Rath ImmunComplex Plus.
Dospelí: 1 kapsula 2-krát denne. Pri jedle užite dostatok tekutiny (voda, džús, čaj).
Hmotnosť 53,5 g
Obsah 60 kapsúl