Vitamin B12 Pocket  

Vitamin B12 Pocket

40

Dr. Rath Vitamin B12 Pocket = vitamín pre zdravé nervy a životnú energiu.

Obsahuje optimálnu kombináciu vysoko kvalitného vitamínu B12 vo forme metylkobalamínu a adenozylkobalamínu, spolu s kyselinou listovou a biotínom. 

- ľahko sa užíva, je rozpustný v ústach

- optimálna vstrebateľnosť, dostupnosť

- ideálny na cesty

- aktívny harmonizujúci komplex

Viac detailov

Uvedený produkt momentálne nie je skladom. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre presnejšie termíny dodania.

21,90 € s DPH

18,25 € bez DPH

B12 je absolútne potrebný pre správne fungovanie nervovej sústavy a mozgu, je dôležitý pre našu pamäť, ale aj tráviacu sústavu, zdravé srdce, kožu, či vlasy. Zúčastňuje sa na mnohých procesoch v tele – predovšetkým na tvorbe DNA, červených krviniek, metabolických funkcií,..

Jeho nedostatok môže spôsobovať únavu, depresiu a nepokoj, zhoršenú pamäť a koncentráciu, dýchavičnosť, či bolesti hlavy a kĺbov. Môže spôsobiť zníženú mentálnu funkciu, tŕpnutie a brnenie končatín.

Nedostatok B12 vzniká predovšetkým poruchami príjmu, alebo zvýšenou potrebou kvôli stresu a znečisteniu životného prostredia.

B12 je jeden z najdôležitejších vitamínov, ktoré potrebujeme dopĺňať formou suplementu. Z potravín sa totiž nachádza takmer výlučne v živočíšnych výrobkoch – predovšetkým v ich pečeni alebo obličkách, v mušliach, kraboch, ustriciach...pomenej vo vajíčkach, mäse, rybách. 
(Žiaľ tepelnou úpravou,vyprážaním, alebo kontaktom zo svetlom sa jeho množstvo znižuje.)

 Kľúčová je synergia a forma výživového suplementu:

Dr. Rath Vitamin B12 Pocket obsahuje optimálnu kombináciu vysoko-kvalitného vitamínu B12 vo forme metylkobalamínu a adenozylkobalamínu, spolu s kyselinou listovou (B9) a biotínom. 

Aktívny komplex ako "mini tabletka" s vysokou dávkou B12 a užitočných biokatalyzátorov, obsahuje:

  • 75 μg Metylkobalamín
  • 50 μg Adenozylkobalamín
  • 15 μg Kyselina listová
  • 8 μg Biotín

Nové mini tabletky, rozpustné v ústach, s vysokou účinnosťou! 

Hmotnosť 8,5
Obsah 120 rozpustných tabliet