Vitamin B12 Pocket Zväčšiť

Vitamin B12 Pocket

40

Novinka Dr. Rath Vitamin B12 Pocket = vitamín pre zdravé nervy a životnú energiu, obsahuje optimálnu kombináciu vysoko kvalitného vitamínu B12 vo forme metylkobalamínu a adenozylkobalamínu, spolu s kyselinou listovou a biotínom.

- ľahko sa užíva, rozpustné v ústach

optimálna vstrebateľnosť, dostupnosť

- ideálne na cesty

- aktívny harmonizujúci komplex

Viac detailov

19,80 €

  B12 je absolútne potrebný pre správne fungovanie nervovej sústavy a mozgu, je dôležitý pre našu pamäť, ale aj tráviacu sústavu, zdravé srdce, kožu, či vlasy. Zúčastňuje sa na mnohých procesoch v tele – predovšetkým na tvorbe DNA, červených krviniek, metabolických funkcií,..

  Jeho nedostatok môže spôsobovať únavu, depresiu a nepokoj, zhoršenú pamäť a koncentráciu, dýchavičnosť, či bolesti hlavy a kĺbov. Môže spôsobiť zníženú mentálnu funkciu, tŕpnutie a brnenie končatín.

  Nedostatok B12 vzniká predovšetkým poruchami príjmu, alebo zvýšenou potrebou kvôli stresu a znečisteniu životného prostredia.

  B12 je jeden z najdôležitejších vitamínov, ktoré potrebujeme dopĺňať formou suplementu. Z potravín sa totiž nachádza takmer výlučne v živočíšnych výrobkoch – predovšetkým v ich pečeni alebo obličkách, v mušliach, kraboch, ustriciach...pomenej vo vajíčkach, mäse, rybách. 
  (Žiaľ tepelnou úpravou,vyprážaním, alebo kontaktom zo svetlom sa jeho množstvo znižuje.)

  Kľúčová je synergia a forma výživového suplementu:

  Dr. Rath Vitamin B12 Pocket obsahuje optimálnu kombináciu vysoko-kvalitného vitamínu B12 vo forme metylkobalamínu a adenozylkobalamínu, spolu s kyselinou listovou (B9) a biotínom. 

  Aktívny komplex ako "mini tabletka" s vysokou dávkou B12 a užitočných biokatalyzátorov, obsahuje:
  • 75 μg Metylkobalamín
  • 50 μg Adenozylkobalamín
  • 15 μg Kyselina listová
  • 8 μg Biotín

  Nové mini tabletky, rozpustné v ústach, s vysokou účinnosťou! 

  Hmotnosť 8,5
  Obsah 120 rozpustných tabliet

  Ak si prajete tento produkt prispôsobiť Vaším špecifickým požiadavkám, nahrajte obrázok predlohy, alebo vpíšte text, ktorý bude na produkt aplikovaný. Takto prispôsobený produkt uložte a potom vložte do nákupného košíka.

  loader

  * Povinné údaje

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop