Probiotics™

39

Základná formula pre zdravú črevnú flóru.

Viac detailov

32,90 € s DPH

27,42 € bez DPH

Dr. Rath Probiotics™ je základná formula Dr. Rath bunkového nutričného programu, ako výživový doplnok s extra dávkou baktérií mliečneho kvasenia. Doplnok obsahuje 8 nasledovných živých kmeňov baktérií:

Bifidobacterium bifidum

Bifidobacterium lactis

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus casei

Lactobacillus plantarum

Lactobacillus rhamnosus

Lactobacillus salivarius

Streptococcus thermophiles.

Ako prebiotikum sa používa inulín (komplexný cukor) z koreňa čakanky.

Dr. Rath kapsula je resistentná voči žalúdočným kyselinám, čím chráni baktérie mliečneho kvasenia pri prechode a osídľovaní tenkého a hrubého čreva. 

Vhodné užívať pri obnove črevnej mikroflóry (pri nezdravých stravovacích návykoch, cestovaní, nedostatočnej hygiene,...), pri podpore imunitného systému, pri infekčných ochoreniach čriev a hnačke, dráždivom čreve, rakovine, metabolických poruchách, nafukovaní, alergiách a pri užívaní antibiotík.

 

Dr. Rath Probiotics™ je možné použiť so základnou formulou Vitacor Plus™, alebo s komplexom mikroživín obsahujúcim tráviace enzýmy Dr. Rath Illioforte™.

 

Obsah látok v 2 kapsulách:                                      RVH %

 

8 kultúr(kmeňov) 4 x 109                                                                ⃰  

 

 

60 kapsúl v balení                                                      Cena: 28,20 Eur

 

 

Doporučené dávkovanie podľa nemeckej etikety: 2 x 1 kapsula, pol hodinu pred jedlom, pri užívaní antibiotík odstup 2 hodiny.

Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín, neobsahuje glutén, neobsahuje syntetické príchute ani farbivá. Nádoba je vyrobená z recyklovateľného materiálu. Kapsula je z celulózy (hydroxypropylmetylcelulózy).
Vhodná pre vegánov.
Prídavné látky: Inulín z koreňa čakanky ako prebiotikum, zahusťovadlo ryžový škrob. Obal kapsule: hypromelóza.
Pre celkové a dlhodobé zachovanie stability baktérií mliečneho kvasenia, odporúčame uskladňovať v suchu a na chladnom mieste.
Špeciálne upozornenia: Výživový doplnok nie je určený k liečbe ľudských chorôb. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doba minimálnej trvanlivosti – do dátumu uvedeného na dne obalu. Je vhodný pre vegánov.

 

Hmotnosť 31 g
Obsah 60 kapsúl