Dr.Rath VCP™ Vitamin-C- Palmitate

37

Špeciálna formula pri zvýšenej potrebe vitamínu C, je dobre vstrebateľný, nie kyslý.

Viac detailov

Uvedený produkt momentálne nie je skladom. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre presnejšie termíny dodania.

24,90 € s DPH

20,75 € bez DPH

Vitamín C je  esenciálny vitamín: to znamená, že naše telo ho musí prijať, nevie ho vytvoriť. Je rozhodujúci pri tvorbe kolagénu a iných molekúl buniek spojivového tkaniva tela, zabezpečuje sa tým optimálna štruktúra a funkcia spojivového tkaniva v našom tele (cievy, kĺby, šľachy, tvar orgánov a tela, obaly orgánov, kosti....).

Vitamín C chráni bunky nášho tela pred voľnými radikálmi. Je to najdôležitejší antioxidant v našom tele ( regeneruje vitamín E, glutation a iné molekuly, ktoré chránia bunky). Pozitívne zasahuje do našich imunitných reakcií. Aktívne sa zúčastňuje pri detoxikačných reakciách - pomáha detoxikovať náš organizmus od toxínov (v prostredí, pri chorobe, od liekov ...). Zasahuje do metabolizmu cholesterolu, stresových hormónov (adrenalín, noradrenalín), karnitínu, krvotvorby, atď.

 

Vitamín C v podobe askorbyl – L-palmitátu sa pokladá za jednu z najlepšie sa vstrebávajúcich foriem vitamínu C (rozpustnosť v tukoch), ktorá nedráždi žalúdok. Majú radi deti. Vhodné podať niekoľko tabliet pred dlhším letom lietadlom.

 

Obsah látok v troch tabletách:                    RVH %

Vitamín C    300 mg                                           375

 

 

 

                                                                    

Prídavné látky:Kapsula z hypromelózy, oxid kremičitý ako uvoľnujúca látka.

Vysvetlivky: mg = miligram, RVH- referenčná výživová hodnota v EU

 

 

90 kapsúl v balení                                                 Cena: 19,80 Eur

 

Dávkovanie podľa nemeckej etikety:1 tableta 3 razy denne.

Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín, neobsahuje glutén, neobsahuje syntetické príchute ani farbivá. Nádoba je vyrobená z recyklovateľného materiálu.Kapsula je z hypromelózy, vhodná aj pre vegetariánov.Uskladňovať pri  izbovej teplote, v suchu a mimo dosahu malých detí.
Špeciálne upozornenia: Výživový doplnok nie je určený k liečbe ľudských chorôb. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Doba minimálnej trvanlivosti – do dátumu uvedeného na dne obalu.
Hmotnosť 33 g
Obsah 90 kapsúl