Dr.Rath VCP™ Vitamin-C- Palmitate

37

Špeciálna formula pri zvýšenej potrebe vitamínu C, je dobre vstrebateľný, nie kyslý.

Viac detailov

24,90 € s DPH

20,75 € bez DPH

Vitamín C je  esenciálny vitamín: to znamená, že naše telo ho musí prijať, nevie ho vytvoriť. Je rozhodujúci pri tvorbe kolagénu a iných molekúl buniek spojivového tkaniva tela, zabezpečuje sa tým optimálna štruktúra a funkcia spojivového tkaniva v našom tele (cievy, kĺby, šľachy, tvar orgánov a tela, obaly orgánov, kosti....).

Vitamín C chráni bunky nášho tela pred voľnými radikálmi. Je to najdôležitejší antioxidant v našom tele ( regeneruje vitamín E, glutation a iné molekuly, ktoré chránia bunky). Pozitívne zasahuje do našich imunitných reakcií. Aktívne sa zúčastňuje pri detoxikačných reakciách - pomáha detoxikovať náš organizmus od toxínov (v prostredí, pri chorobe, od liekov ...). Zasahuje do metabolizmu cholesterolu, stresových hormónov (adrenalín, noradrenalín), karnitínu, krvotvorby, atď.

 

Vitamín C v podobe askorbyl – L-palmitátu sa pokladá za jednu z najlepšie sa vstrebávajúcich foriem vitamínu C (rozpustnosť v tukoch), ktorá nedráždi žalúdok. Majú radi deti. Vhodné podať niekoľko tabliet pred dlhším letom lietadlom.

 

Obsah látok v troch tabletách:                    RVH %

Vitamín C    300 mg                                           375

 

 

 

                                                                    

Prídavné látky:Kapsula z hypromelózy, oxid kremičitý ako uvoľnujúca látka.

Vysvetlivky: mg = miligram, RVH- referenčná výživová hodnota v EU

 

 

90 kapsúl v balení                                                 Cena: 19,80 Eur

 

Dávkovanie podľa nemeckej etikety:1 tableta 3 razy denne.

Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín, neobsahuje glutén, neobsahuje syntetické príchute ani farbivá. Nádoba je vyrobená z recyklovateľného materiálu.Kapsula je z hypromelózy, vhodná aj pre vegetariánov.Uskladňovať pri  izbovej teplote, v suchu a mimo dosahu malých detí.
Špeciálne upozornenia: Výživový doplnok nie je určený k liečbe ľudských chorôb. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Doba minimálnej trvanlivosti – do dátumu uvedeného na dne obalu.
Hmotnosť 33 g
Obsah 90 kapsúl