OPC™ extrakt z hroznových jadierok

31

32,90 € s DPH

27,42 € bez DPH

Biologicky aktívne polyfenoly z hroznových jadierok sú dôležitou skupinou aktívnych prírodných látok a efektívnym doplnkom multivitamínov. Ide predovšetkým o oligomerické proantokyanidíny (OPC). Používajú sa ako doplnok pri poruchách imunity, vrátane alergií, pri kardiovaskulárnych poruchách, pretože sa zúčastňujú pri ochrane buniek  pred oxidatívnym poškodením (antioxidanty), a pri podpore dobrého spojivového tkaniva.

Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín. Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín.Neobsahuje glutén, umelé farbivá, arómy a chute. Nádoby sú z recyklovateľného materiálu.Vhodné pre vegetariánov.

 

2 kapsuly obsahujú:                                                                                    Referenčná výživová hodnota  v %

Extrakt z hroznových jadierok(60% polyfenoly)  840 mg                                  nie je stanovená

Vysvetlivky: mg = miligram
Prídavné látky: kapsula z hypromelózy (celulóza ). Zahusťovadlo celulóza, emulgátor stearan horečnatý.
Špeciálne upozornenia podľa zákona: Výživový doplnok nie je určený k liečbe ľudských chorôb. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.Uskladňovať pri izbovej teplote v suchu a mimo  dosahu malých detí.
Doba minimálnej trvanlivosti – do dátumu uvedeného na dne obalu.
Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly za deň počas jedla, s dostatkom tekutiny.

 

Hmotnosť 34,6 g
Obsah 60 tabliet