Vitamin D3 Liquid™

25

Uvedený produkt momentálne nie je skladom. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre presnejšie termíny dodania.

15,60 € s DPH

13,00 € bez DPH

Vitamín D je nevyhnutný pre dobrú imunitu, normálnu štruktúru zubov, kĺbov a kostí, pre správnu funkciu delenia buniek, a podporuje ďalšie  procesy energetického metabolizmu na bunkovej úrovni.

Vitamín D sa tvorí v tele pri expozícii slnečným žiarením, preto v zimných mesiacoch, pri zamračenej oblohe, ako aj nedostatočnom vystavení slnku, je vhodná jeho suplementácia.

 

4 vstreky obsahujú:

                                                                            Referenčná výživová hodnota v % 

Vitamín D3 (cholekalciferol)                                     40 ug (1 600 IU)                   800

 

Výživové referenčné hodnoty vyjadrené v percentách v súlade s nariadením EÚ č.1169/2011
Vysvetlivky: ug = mikrogram, UI – medzinárodné jednotky    

Dr. Rath Vitamín D3™ Liquid

ŠPECIÁLNA FORMULA, s prírodnou príchuťou mäty.

Dr. Rath Vitamín D3™ Liquid obsahuje vitamín D3 z biologicky najdostupnejšou formou cholekalciferolu, k dennej suplementácii.

Dr. Rath Vitamn D3™ Liquid sa ľahko aplikuje cez vstrekovaciu tyčinku, ktorú je najlepšie pri aplikácii otočiť horizontálne. Pri aplikácii vitaminu D3 si neľahajte.

Odporúčané dávkovanie: dospelí 3 až 4 krát denne 1 vstrek priamo do úst, v čase jedla.

Fľaštička obsahuje približne 210 individuálnych vstrekov.

Zloženie: triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, vitamín D3 (cholekalciferol), pepermitový olej, antioxidant: zmes tokoferolov (vitamín E).

Nie sú použité látky z geneticky modifikovaných rastlín, neobsahuje glutén, neobsahuje žiadne syntetické príchute ani farbivá. Vhodné pre vegetariánov.

Špeciálne upozornenia: Výživový doplnok nie je určený k liečbe chorôb. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a pestrej stravy. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať pri izbovej teplote (max 25C) na tmavom mieste, v suchu a mimo dosahu malých detí.

Vyrobené v Nemecku.

 

Výživový doplnok

Objem: (30ml) fľaštička s dávkovačom

Doba minimálnej trvanlivosti: uvedené na spodu papierovej krabičky

Obsah 50 ml