Osteoforte™

11

Novinka: Vylepšené zloženie! Synergická rekonštrukčná formula obsahujúca vitamíny, minerály a bioaktívne rastlinné látky na udržanie a funkciu kostí a tvrdého spojivového tkaniva.

Viac detailov

37,90 € s DPH

31,58 € bez DPH

Určité vitamíny, minerály a aminokyseliny poskytujú základné nutrienty pre optimálnu denzitu kostí a skeletálnu stabilitu, pôsobia proti osteoporóze.

Osteoforte™ je synergická formula s vitamínmi, minerálmi a bioaktívnymi rastlinnými látkami na udržanie a funkciu kostí a tvrdého spojivového tkaniva. Dôležitým základom stabilných kostí sú kolagénové vlákna alebo vlákna spojivového tkaniva. Tvoria základnú štruktúru ako sieť, do ktorej sú začlenené ďalšie mikroživiny.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu kostí. Vďaka zabudovaniu minerálov a stopových prvkov medzi tieto štruktúry spojivového tkaniva získavajú kosti svoju stabilitu a tvrdosť. Vápnik a horčík prispievajú k udržaniu kostí. Vitamín K2 zohráva dôležitú úlohu pri transporte vápnika do kostí, a tým prispieva k ich udržaniu. Vitamín D podporuje vstrebávanie a využitie vápnika z potravy. V novom zložení Osteoforte™ Výskumný ústav Dr. Ratha zapracoval najnovšie poznatky vedy a výskumu. V starostlivom procese sa zlepšila synergia jednotlivých zložiek a doplnila sa o extrakt zo žihľavy a esenciálny minerál obsahujúci síru MSM (metylsulfonylmetán). Vznikla tak jedinečná, vedecky testovaná a patentovo chránená kombinácia mikroživín.

Pri aplikácii výsledkov výskumu dbáme na čo najčistejšiu biodostupnú kombináciu zložiek. Každá kapsula Osteoforte™ je vyrobená z rastlinnej celulózy a neobsahuje žiadne umelé prísady, umelé farbivá ani umelé príchute. Pri výbere jednotlivých bunkových živín vždy dbáme na to, aby sme vybrali látku, ktorú dokážu bunky nášho tela najrýchlejšie a najefektívnejšie využiť. Osteoforte™ je rekonštrukčná formula v programe bunkových živín Dr. Ratha.

Zložky v Osteoforte™ podporujú bunkový metabolizmus viacerými spôsobmi, napr:

- s vitamínom D3, vápnikom, vitamínom K2, horčíkom a zinkom, ktoré prispievajú k udržaniu zdravia kostí

- na podporu správneho vstrebávania a využitia vápnika a fosforu pomocou vitamínu D3

- spolu s dôležitými faktormi, ktoré majú funkciu pri špecializácii buniek (vitamín A, vápnik) a delení buniek (kyselina listová, vitamín D, zinok)

- s vitamínom C na podporu tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kostí a zubov

- s vitamínom D3, vápnikom a horčíkom, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho stavu zubov

Je vhodným doplnkom pri problémoch s kĺbami, zubmi, kosťami, osteopénii a osteoporóze, pri tetanii, zvýšenej neuromuskulárnej dráždivosti, kŕčoch svalstva, tŕpnutí v končatinách, a pod.

Osteoforte™ obsahuje vybrané mikroživiny v synergickom zložení.Táto patentovaná receptúra dopĺňa prísun živín o dôležité faktory pre udržanie a normálnu funkciu kostí.

Osteoforte™ sa obvykle používa so základnou formulou Vitacor Plus™ , prípadne s rekonštrukčnou formulou Arteriforte™ a doplnkovou formulou ProlysinC™

Odporúčaná dávka Osteoforte™:


Dospelí: 2 kapsuly 2-krát denne. Užívajte v čase jedla s dostatočným množstvom tekutiny (voda, džús, čaj).
Obsah: Obsah: 120 kapsúl v balení

Obsah 120 kapsúl